Affinity Designer, Photo i Publisher za darmo na 3 miesiące

Na skróty

Koronawirus zdążył już dość mocno namieszać w światowej gospodarce. Obrywa się prawie każdej branży, wyjątkiem nie są kreatywni, którzy aby móc wykonywać swoją pracę muszą opłacać abonamenty za oprogramowanie. W zależności od specjalizacji często opłaty dotyczą kilku programów, a wysokość miesięcznych opłat może iść w tysiącach.

Affinity skutecznie zerwało monopol Adobe na oprogramowanie kreatywne

Affinity to oprogramowanie, które stanowi wspaniałą alternatywę dla pakietu Adobe. Do dyspozycji mamy aplikację Designer, która w Adobe jest odpowiednikiem Illustratora i służy głównie do projektowania grafiki wektorowej, aplikację Photo, która powiedzmy konkuruje z Photoshopem oraz Publisher czyli odpowiednik InDesigna.

Swój pierwszy debiut zaliczył na systemach macOS. Program został bardzo ciepło przyjęty wśród kreatywnej społeczności, i co wielu ucieszyło to zerwanie monopolu na oprogramowanie kreatywne, który to do pewnego momentu należał do Adobe. W obecnej chwili Affinity jest już opcją multiplatformową i możemy z niej korzystać również na Windowsie.

Dodatkową zaletą Affinity jest sposób płatności za program bo ta jest jednorazowa i wynosi 239 zł per program. Sami przyznacie, że jak za oprogramowanie graficzne, któremu nic nie brakuje, cena jest bardzo dobra. Jakby tego było mało, aktualizacje są darmowe. Dla porównania pełny pakiet Adobe to blisko 400 zł miesięcznie,

Affinity Designer źródło: https://affinity.serif.com/en-us/designer/

Teraz możesz mieć cały pakiet Affinity za darmo przez 90 dni lub za połowę ceny na własność

The effects of the COVID-19 pandemic have severely impacted people all over the world. To provide some support during this incredibly difficult time, we’re now offering a 90-day free trial of all the Mac and Windows versions of the whole Affinity suite. We’re also offering a 50% discount for users who would prefer to buy and keep the apps, including iPad versions.

– Affinity

W związku z ogólnoświatową pandemią wirusa COVID-19 firma Serif postanowiła odciążyć kieszenie branży kreatywnej i udostępnić promocję na wszystkie swoje programy Affinity. Do wyboru mamy dwie opcje:

Jeśli miałeś/miałaś okazję testować oprogramowanie od Affinity i planowałeś jego zakup, to jest to idealny moment aby nabyć go za półdarmo.

Dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze przetestować narzędzi od Affinity najlepszą opcją będzie skorzystanie z 90 dniowej wersji próbnej, na co mocno namawiam bo oprogramowanie jest naprawdę godne uwagi i nie ustępuje długo obecnej na rynku konkurencji.

To idealny moment aby odciążyć firmowe wydatki na software’owe subskrypcje oraz przekonać się na własnej skórze jak wygląda świat poza Photoshopem i Illustratorem.

Z oferty możecie skorzystać przechodząc bezpośrednio na stronę producenta.

0/5 (0 Reviews)